fbpx

Техогляд вантажних автомобілів

Техогляд на вантажні автомобілі

Як би не хотілось власникам, але техогляд вантажних автомобілів Київ це, чи інше місто України – є обов’язковим! Такі вимоги законодавства цілком виправдані. Якщо значна частина легкових авто повинна згідно нормативів проходити ОТК, тим паче це потрібно автомобілям, які перевозять вантаж значної ваги.

Техогляд вантажних автомобілів: хто може проводити у Києві?

фото як проходить Техогляд вантажних автомобілів Київ, ОТК-СЕРВІС Київ 2019

Фото як проходить техогляд вантажівок  (ОТК-СЕРВІС Київ)

Проведення обов’язкового технічного огляду вантажних авто може здійснюватися далеко на всіх станціях технічного обслуговування! Про це треба пам’ятати та мати на увазі. Наші лабораторіях ОТК-СЕРВІС є акредитованими Національним агентством з акредитації України (НААУ). Всі висновки та документи на техогляд вантажних авто які видаються в наших оглядових сервісних центрах – відповідають усім вимогам національного стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 та є офіційними.

Для чого передбачений техогляд на вантажні автомобілі?

Техогляд на вантажні автомобілі передбачений для контролювання технічного стану транспортного засобу в цілому, та його окремих частин та систем. Перш за все, при проведенні ОТК вантажних авто перевіряються таки позиції як гальмівна система, система освітлення (фари, габарити), екологічність та відповідність стандартам еко безпеки тощо.

Повний перелік позицій, які повинні бути оглянуті експертами при проведенні ОТК вантажівки можна одержати в будь-якій з наших лабораторій. Разом із цим, більшість машин цілком придатна для експлуатації, при належному відношенні та обслуговуванні. Таким чином вам необхідно лише пам’ятати про те, що техогляд для вантажних автомобілів у Києві чи будь-якому місті України є обов’язковим.

Техогляд для вантажних автомобілів Київ: періодичність та вимоги

Вимоги та періодичність техогляду вантажівок в Україні різняться. В залежності від типу вантажного автомобіля, періодичність обов’язкового технічного контролю може змінюватись. Для категорій вантажівок N1, періодичність складає один раз на два роки. До таких вантажівок відносяться ті, що мають максимальну масу не більше ніж 3,5 тон.

Для категорій автомобілів вантажного типу N2, які застосовуються для перевезення вантажів максимальна маса яких більше ніж 3,5 тони, проте менша за 12 тон, періодичність може бути від одного разу на два роки, до щорічного техогляду. Щорічний техогляд вантажних автомобілів цієї категорії проводиться у випадку, якщо це вантажні таксі або вантажні авто від 3,5 т до 12 т що експлуатуються постійно. Аналогічна ситуація й с технічним обстеженням вантажівок категорії N3.

Запрошуємо вас на техогляд вашої вантажівки до мережі наших лабораторій!