Сертифікація авто

фото Сертифікація авто в Києві від ОТК Сервіс недорого

Які авто проходять сертифікацію у нас?

Сертифікація авто в Києві достатньо популярний сервіс. Для того, щоб на законних підставах їздити на авто по території України, воно повинно пройти сертифікацію. Під сертифікацією авто мається на увазі наявність висновку про відповідність нормам законодавства України авто, яке було куплене чи привезене з закордону. Наша мережа лабораторій з технічного контролю та сертифікації пропонує вам на вигідних умовах пройти сертифікацію авто Київ або Харків – міста де знаходяться наші філіали. Термін проходження сертифікації «під ключ» становить до 1 доби.

Чи обов’язкова сертифікація авто в Києві сьогодні?

Київ – велике європейське місто, в якому їздять сотні тисяч авто. Слід зазначити, що сертифікація авто в нашому місті, так само як й усіх інших – обов’язкова! Відсутність відповідної документації про проходження сертифікації є підставою відсторонення водія від керування, а в окремих випадках – тимчасового вилучення авто. Враховуючи те, що по місту пересувається велика кількість патрулів поліції, так чи інакше в вас рано чи пізно виникнуть проблеми… Для того, щоб запобігти негативним наслідкам, достатньо пройти таку нескладну та швидку процедуру як – сертифікація автомобіля.

Сертифікація авто для постановлення на облік в Києві

Однією з особливостей нашої лабораторії, акредитованої Національним агентством з акредитації України (НААУ) є те, що ми робимо сертифікацію «під ключ». При цьому, наша сертифікація гарантує безпроблемну постановку на облік в МРЕО, на що ми видаємо відповідні гарантії. Далеко не всі лабораторії, що займаються сертифікацією можуть гарантувати постановлення на облік.

Рекомендуємо вам ще до початку проходження та отримання сертифікату й документації, поцікавитись цим питанням. Якщо лабораторія не гарантує постановлення на облік, краще обрати іншу.

Які авто сертифікуються сьогодні в Україні?

Найбільшою популярністью сьогодні в Україні користуються якісні та недорогі авто зі США та країн Європи. Переважним чином це Латвія, Литва, Грузія, Німеччина та деякі інші країни. Останнім часом також актуальні авто з Великобританії, проте вони потребують переобладнання, причому доволі суттєвого й коштовного.

Ми пропонуємо вам послугу сертифікація авто Київ, Харків (адреси різні в кожному місті) для авто з будь-якої країни. У нас є швидкі та типові рішення у разі, якщо вам необхідна:

  • сертифікація авто з США
  • сертифікація автомобілів з Литви
  • сертифікація авто з Польщі

Ви також можете без проблем сертифікувати в нас авто з будь-якої іншої країни! Для уточнення порядку та графіку проходження процедури сертифікації, просимо вас звертатись за телефонами у вашому місті, або швидко оформити заявку через зручну онлайн форму!