fbpx

Техогляд таксі

техогляд таксі в Києві - отк сервіс фото робітЯк відомо технічний огляд для певних категорій транспортних засобів є обв’язковим. Так, зокрема техогляд таксі в Києві та в інших містах України є обов’язковим. Якщо ви хочете легально та безпечно перевозити людей, не побоюючись за здоров’я та відповідальність – вам необхідно пройти ОТК таксі. Компанія ОТК-СЕРВІС пропонує вам послуги з обов’язкового технічного огляду (контролю) таксі. До ваших послуг наша розгалужена мережа станцій технічного огляду.

Як часто необхідно проходити техогляд таксі в Києві?

На сьогоднішній день, технічний огляд таксі що перевозять пасажирів регламентовано згідно зі стандартами категорії М1. Власники таксі в Києві зобов’язані проходити обстеження технічного стану та діагностики несправностей авто не разу на рік. З одного боку це створює певні проблеми, а з іншого – слугує гарантією того, що пасажири та й сам водій будуть у безпеці.

Пройти технічний огляд для таксі можна достатньо швидко, завдяки нашому сервісу. Ви можете заздалегідь записатись для проходження необхідного ОТК таксі через наш сайт чи по телефону. Ми гарантуємо високу швидкість та наявність офіційних документів.

Що перевіряється при проходженні ОТК таксі в Києві?

Як і для більшості авто та інших транспортних засобів, при проведенні техогляду таксі, перевіряються основні системи та механізми ТЗ. Зокрема, робота гальмівної системи, справність світлових приладів, огляд загального стану ТЗ, рівень та норми викидів тощо. Для того, щоб пройти огляд авто що використовується як таксі швидко, краще за все підготуватись заздалегідь.

Таксі: як пройти техогляд?

Необхідні документи та порядок проходження технічного огляду таксі в Києві на будь-якій зі станцій ОТК-СЕРВІС підкажуть наші фахівці по телефону або через онлайн форми.

Загалом процедура техогляду зазвичай не перевищує робочого дня (протягом дня). Це означає, що вам не прийдеться змінювати графік чи зазнавати втрат з професійної точки зору. Найпростіший шлях отримати документи про проходження техогляду таксі для Києва – записатись на нього в ваш вихідний день. Все що вам буде необхідно – надати авто нашим фахівцям, та забрати його після.

Чекаємо на вас на наших станціях техогляду в Києві та Харкові!