fbpx

Техогляд службових автомобілів

техогляд службових автомобілів київ ОТК сервісДалеко не всі автовласники знають, але службові автомобілі мають окремий порядок та черговість для проходження технічного огляду. Якщо наразі цивільні особи можуть взагалі не проходити його в обов’язковому порядку, то службовий автотранспорт знаходиться на контролі. Це абсолютно логічна вимога з огляду на великий кілометраж та інтенсивність використання. Техогляд службових автомобілів Київ «дозволяє» пройти швидко на мережі станцій технічного огляду ОТК-СЕРВІС. Для вас – окремий графік та зручні умови в поєднанні зі швидким обслуговуванням. Ми видаємо офіційні документи на техогляд службових авто.

Техогляд службових автомобілів в Києві та Україні

Службові автомобілі, техогляд яких повинен проводитись не рідше одного разу на рік зазвичай знаходяться у активному використанні. Лише у місті Київ існує велика кількість авто що використовуються різноманітними організаціями та установами для службових потреб. Це обумовлює дсотатньо великий попит на техогляд.

Аналогічна ситуація існує й в інших містах України. Техогляд службових автомобілів дозволяє без порушень використовувати їх у роботі різноманітних підприємств та установ.

Що перевіряється при проведенні техогляду службових авто?

Перевірці підлягає загальний стан ТЗ, справність всіх важливих систем, відповідність стану авто вимогам правил дорожнього руху. Для того, щоб не очікувати сюрпризів, краще за все ще під час запису уточнити – які саме документи та в якому стані авто повинно передаватись на огляд.

Для запису на технічний огляд службового автомобіля достатньо заповнити заявку в нашій онлайн формі чи зателефонувати менеджеру. Одночасно з цим ви можете поставити всі запитання які вас цікавлять.

Як пройти швидкий техогляд службового авто в Києві?

Однією з ключових переваг наших спеціалізованих станцій техогляду в Києві та Харкові ОТК-СЕРВІС є швидкість результату. Ми пропонуємо вам пройти техогляд протягом одного дня (впродовж дня у зручний для вас час) за попереднім записом. Все що вам необхідно – заздалегідь записатись у зручний для вас час та в подальшому надати службовий автомобіль для проходження техогляду.

За результатами проведеного ОТК, ви отримаєте офіційні документи та зможете надати їх за належністю. Ми гарантуємо високий рівень технічного огляду, офіційні документи та швидкість проведення. Також у нас ви можете замовити терміновий техогляд службового автомобіля в Києві, якщо у вас виникла нагальна потрібність у цьому.

Чекаймо на вас у мережі наших станцій техогляду у Києві та Харкові!