fbpx

Техогляд причепів

фото техогляд причепів Київ, ОТК Сервіс

Які причепи повинні проходити ОТК?

Не всі власники знають, але нажаль сьогодні техогляд причепів є обов’язковим для їх власників. Звісно мова йде не про всі можливі причепи. У відповідності до діючих норм ОТК техогляд причепів повинен проводитись в обов’язковому випадку, якщо підпадають під категорії О1, О2, О3 або О4. В межах цих категорій передбачений поділ в залежності від максимальної маси самого причепу. Наша мережа акредитованих лабораторій запрошує вас пройти техогляд причепу Київ та Харків (міста де розміщені наші лабораторії) на вигідних умовах в стислі терміни. Ми надаємо офіційні документи та максимально швидко вирішимо ваші проблеми з ОТК.

Які причепи повинні проходити технічний огляд?

Техогляд причепу здійснюється, як вже зазначалось у відповідності до категорій О1, О2, О3 або О4. Для того, щоб зрозуміти чи потрібно чи ні проводити техогляд, слід з’ясувати чим саме різняться ці категорії між собою. Так, ОТК причепу повинен проводитись, згідно О1 категорії, якщо максимальна маса не перевищує 0,75 тони. В цьому випадку техогляд передбачений у межах 1 разу на два роки. Якщо причеп відповідає вимогам категорії О2, тобто більший ніж 0,75 тони, але менший за 3,5 тони – діють такі саме строки.

Починаючи з категорії О3, причепи максимальна вага яких перевищує 3,5 тони (в тому числі й від 10 тон за категорією О4), повинні проходити техогляд щороку. Виключення встановлюються в окремих чітко прописаних випадках, детальніше про які можна розпитати в наших фахівців.

Де пройти техогляд для причепів в Києві?

Якщо ви знаходитесь у місті Київ, техогляд на причеп можна пройти в одній з наших акредитованих лабораторій. Ми сертифіковані, видаємо офіційні документи та на високому рівні надаємо послуги з ОТК причепів та інших видів транспорту.  При техогляді ми встановлюємо відповідність існуючим вимогам, звіряємо необхідні дані, перевіряємо роботу систем і механізмів, зчеплення тощо.

Пройти техогляд для причепу ви можете шляхом реєстрації через зручну онлайн форму або через запис по телефону. Ми завжди підберемо для вас зручний час, швидко проведемо обов’язковий технічний контроль та надаймо всі необхідні документи.

Чекаймо на вас для проходження – техогляд причепу Київ, вул. Волинська, 57!