fbpx

Техогляд напівпричепів

фото Напівпричепи техогляд в Києві ОТК лабораторія

Для яких напівпричепів ОТК обов’язковий?

Напівпричепи техогляд в Києві яких є обов’язковим часто використовуються громадянами для перевезення необхідних речей та вантажів невеликих габаритів. Напівпричепи можуть бути різного типу та призначені для приєднання до рівних транспортних засобів. Наша акредитована лабораторія ОТК та її філіали пропонують проходження обов’язкового технічного контролю для напівпричепів в Києві та Харкові. В нашому розпорядженні сучасне обладнання, зручний сервіс та офіційні документи. Швидко пройти ОТК напівпричепу Київ «дозволяє» саме в нас.

Для яких напівпричепів техогляд у Києві обов’язковий?

Техогляд напівпричепа Київ чи це будь-яке інше місто в Україні потрібно проходити в обов’язковому порядку. Серед великого різноманіття напівпричепів можна виділити ті, що використовуються для тракторів, фур та вантажних авто. За своїм типом, це може бути кузовні напівпричепи, напівпричепи платформи та інші види. Згідно з норм діючого законодавства, напівпричепи техогляд повинні проходити з періодичністю, що залежить від максимальної маси.

Якщо коротко зорієнтувати в необхідності проведення технічного огляду напівпричепу, можна сказати, що всі одиниці з вагою до 3,5 тон повинні оглядатись кожні два роки. В той же час, якщо ваш напівпричеп має максимальну вагу понад 3,5 тони, ви зобов’язані проходити ОТК напівпричепа щороку.

Техогляд напівпричепу Київ ОТК-СЕРВІС: що ми перевіряємо?

При проведенні техогляду напівпричепів перевіряються, в залежності від його типу та конструкції основні системи. Особлива увага приділяється відповідності встановленим вимогам. Не останнє значення на ОТК напівпричепа приділяється справності з’єднання з тягачем та роботі світла – стоп-сигналів. Окремо, більш детально про вимоги до ОТК напівпричепів ви можете дізнатись за телефоном від наших фахівців.

Де провести технічний огляд напівпричепа у Києві?

Якщо ви цінуєте свій час та не хочете витрачати зайві гроші й нерви – запрошуємо вас на ОТК напівпричепів у місті Києві, в одну з наших лабораторій. Ви можете зробити запис на зручний для вас час, наші фахівці подбають про все інше! Для запису на техогляд вам достатньо набрати нас по телефону чи заповнити просту онлайн форму прямо на сайті!

Чекаємо на вас для проходження – техогляд напівпричепа Київ, вул. Волинська, 57!