fbpx

Техогляд маршруток

фото техогляд маршрутки Київ як проходить на ОТК сервіс

Як проходить ОТК маршрутки?

Що таке техогляд маршруток знає кожен водій який працює в Києві. На відміну від звичайних авто, проведення технічного контролю маршрутних таксі повинно здійснюватися на регулярній основі. В залежності від типу маршрутки, вона може підпадати під категорію М2 чи М3, в межах яких регламентується проходження огляду. Наша мережа акредитованих лабораторій ОТК-СЕРВІС пропонує вам пройти техогляд маршрутки Київ це чи Харків (в даним містах працюють наші лабораторії) швидко та без перешкод.

Для яких маршруток необхідний техогляд?

Техогляд маршруток наразі є необхідним для всіх категорій, незалежно від технічних характеристик засобу, якщо він використовується для неодноразового перевезення пасажирів за узгодженим маршрутом. Якщо ви хочете легально працювати, то вам в будь-якому разі необхідно буде пройти обов’язковий технічний контроль маршрутки (маршрутного таксі).

Згідно з нормативами, які діють на сьогодні, техогляд маршрутних транспортних засобів повинен проводитись двічі на рік. Необхідно зауважити, що це стосується маршруток які мають вагу як до 5 тон, так і маршруток які мають вагу понад 5 тон. Іншими словами, ОТК маршрутки Київ «вимагає» проводити навіть у разі, коли ваше авто має більше 8 місць для сидіння окрім водія, незалежно від маси.

Що перевіряється коли проводять техогляд маршруток?

Техогляд маршруток Київ це чи будь-яке інше місто України, передбачає перевірку основних систем авто. Зокрема, при ОТК маршрутки перевіряється справність гальмівної системи та систем безпеки (АБС, ЕСС та ін.), робота системи освітлення – фар, зокрема як габаритних вогнів так й власне ближнього та дальнього світла.

Під час проведення обов’язкового техогляду маршруток також повинно перевірятись оснащення салону та його придатність для перевезення пасажирів. Зокрема, є цілий ряд вимог до салону маршрутки та його відповідності. Детальніше про технічні вимоги до маршрутних транспортних засобів зможуть вам уточнити наші менеджери.

Де пройти техогляд маршрутним транспортним засобам в Києві?

Як вже зазначалось, двічі на рік маршрутки техогляд повинні проходити в будь-якому разі. Виключень з цього правила немає. У зв’язку із цим, постає логічне питання: де пройти техогляд маршрутці в Києві? Наша мережа лабораторій запрошує вас на проведення ОТК маршруток в місті Київ на регулярній основі!

Для вас влаштований зручний запис у час, який вас влаштовує. У нас одни з найнижчих цін на ОТК авто в Києві, в тому числі й на маршрутні транспортні засоби. Ми гарантуємо високу якість, швидкість та зручність обслуговування й наявність офіційних документів.

Чекаймо на вас для проведення техогляду маршрутки Київ, вул. Волинська, 57!