fbpx

Техогляд легкових авто 

фото Техогляд легкових авто Київ в приміщені ОТК сервіс 2019 рік

Як проходить техогляд?

В Україні, як й у більшості цивілізованих країн, відповідальність за технічний стан транспортного засобу несе особа, яка його експлуатує. Разом із цим, в окремих випадках, законодавство нашої країни передбачає обов’язковий технічний огляд автомобілів, в залежності від їх типу, ваги та призначення. Техогляд легкових авто у Києві проводиться лише в окремих випадках, зокрема у разі використання їх для перевезень людей, вантажів невеликих габаритів тощо. В перспективі декількох років, техогляд на легкові автомобілі в обов’язковому порядку може бути поновлений. Таким чином, всім власникам авто легкового типу, буде необхідно проходити ОТК щороку. Наша мережа акредитованих лабораторій ОТК-СЕРВІС спеціалізується на проведенні технічного огляду легкових автомобілів у м. Києві.

Для чого необхідний техогляд легкових авто?

У минулому, ДАІ контролювала обов’язковий технічний контроль легкових транспортних засобів та видавала відповідні документи. Сьогодні, в Україні ОТК легкових авто відмінено, окрім деяких випадків (наприклад, техогляд таксі). Тим не менш, як показує практика, далеко не всі легкові автомобілі відповідають навіть мінімальним стандартам. Це можна побачити навіть не озброєним оком (старі іржаві авто на дорогах Києва та інших міст України). Така ситуація створює не аби яку загрозу для громадян, оточуючих водіїв.

Сьогодні очевидно, що техогляд на легкові авто цілком виправданний та потрібний. В найбличжі роки очікується відновлення системи ОТК для легкових авто незалежно від призначення та умов експлуатації. Наші фахівці допоможуть вам пройти технічний огляд швидко, професійно та доступно.

ОТК легкових авто: що перевіряється та як часто?

Згідно з діючими стандартами, техогляд легкове авто повинно проходити від двох раз на рік, до одного разу на два роки. Такий великий розрив проведення техогляду пояснюється специфікою та призначенням легкового авто. Так, легкові авто М1 категорії, проходять техогляд кожні два роки, а транспортні засоби що використовуються як таксі – один раз на рік.

В той же час, легкові авто призначені для перевезення пасажирів, тонажністю до 5 тон та більш ніж з 8-ма місцями для пасажирів – двічі на рік (категорія ОТК М2). Легковушки які відносяться до категорії М3 – двічі на рік.

Де пройти технічний контроль авто в Києві?

Якщо ви знаходитесь у місті Київ, ми чекаємо на вас в акредитованих центрах ОТК-СЕРВІС у зручний для вас час! Наші менеджери допоможуть вам обрати потрібний день, узгодять графік та запросять на проходження технічного контролю. Якщо ви не знаєте чи потрібно проходити техогляд легковому авто чи ні, ми пропонуємо уточнити це по телефону менеджера або через запис на сайті.

Чекаймо на вас у наших сервісних центрах обов’язкового технічного контролю у м. Київ!