fbpx

Сертифікація авто з США

сертифікація авто з США отк сервіс київ, документи та постановка на облікАвто зі США вже на повну увійшли до використання в Україні. Все більше переобладнаних авто можна побачити в Києві та інших містах. Очевидно, що існує багато причин чому сертифікація авто з США так актуальна та витребувана в нашому місті. Водночас, основні причини у високій якості та достатньо доступній ціні. Орієнтуючись на існуючі запити суспільства в цілому та киян зокрема, компанія ОТК-СЕРВІС пропонує вам послуги з сертифікації авто із США у місті Києві. Ми гарантуємо відповідність стандартам, офіційні документи та висновки, а також зручний сервіс та швидке обслуговування.

Для чого проводиться сертифікація авто з США в Києві?

В місті Київ сертифікація авто з США так само як й в інших містах України проводиться для встановлення відповідності використовуваного транспортного засобу діючим стандартам. Іншими словами, не заперечуючи якість та придатність автомобілів привезених з США (де до речі, діють хіба що не самі високі у світі стандарти!) при сертифікації офіційно встановлюється відповідність. Процес сертифікації автомобіля з закордону сьогодні є обов’язковим. Цей етап неможна оминути, якщо ви хочете їздити на авто легально, не порушуючи чинні правила дорожнього руху.

Наші фахівці з сертифікації автомобілів привезених зі США допоможуть вам в самий коротший термін отримати всі необхідні документи, які гарантують постановлення авто на облік в Україні. Сертифікація автомобілів з США з гарантією – основа нашого сервісу та діяльності. Якщо ви не хочете сюрпризів, затягувань з вдачею документів чи остерігаєтесь проблем з постановкою на облік – радимо звертатись до спеціалістів з сертифікації авто в Києві.

Скільки часу займає процес сертифікації автомобіля зі США?

Зазвичай, при наявності всіх необхідних документів ми можемо забезпечити проходження офіційної сертифікації автомобіля зі США протягом дня. При цьому, треба враховувати що для проведення самої процедури, у вас повинні бути в наявності окремі документи та саме авто повинно бути в нормальному стані.

Якщо ви сумніваєтесь чи можна сертифікувати авто з США в Києві саме у вашому випадку – краще за все зв’язатись з нашими консультантами по телефону. Ми в же за декілька хвилин чітко надаємо кваліфіковану відповідь з приводу вашого випадку.

Чекаймо на вас для сертифікації авто вашої мрії, яке було привезене для вас зі Сполучених Штатів Америки в Україну! Ми допоможемо вам отримати офіційні документи не турбуючись та з усімшкою.