fbpx

Сертифікація авто з Польщі

сертифікація авто з Польщі київ отк сервіс фотоАктуальність такого питання як сертифікація авто з Польщі відчула значна частина українців. Часи безперешкодного використання авто на польських номерах вже відійшли. Сьогодні, для того щоб спокійно та законно пересуватись на польському авто, потрібно пройти процедуру сертифікації (а в подальшому й постановки на облік). Сертифікація авто з Польщі в Києві – один з пріоритетів роботи мережі наших станцій техогляду та сертифікації ОТК-СЕРВІС. Ми пропонуємо сертифікацію польських авто під ключ з гарантованим постановленням на облік та безпроблемним використанням в подальшому.

Для чого проводиться сертифікація авто з Польщі в Україні?

Згідно вимог чинного законодавства транспортні засоби що використовуються в Україні повинні відповідати відповідним вимогам. Проходження сертифікації як раз таки й дозволяє засвідчити факт відповідності (якщо авто в нормальному стані).

Через це, якщо ви хочете легально та безпроблемно використовувати авто з Польщі в Україні, вам необхідно одержати відповідні документи що це посвідчують. На основі цього, можна ставити авто на облік та використовувати не побоюючись санкцій, конфіскацій та інших проблем з поліцією.

Необхідно враховувати, що незважаючи на те, що в Польщі діють європейські стандарти, які не менш суворі аніж в Україні, значна частина авто завезених з цієї країни знаходиться в скрутному стані. Для того, щоб ви змогли одержати офіційні документи після сертифікації, які будуть прийняті в державних установах – радимо звертатись до спеціалізованих лабораторій з ОТК, зокрема, до наших сервісних центрів ОТК-СЕРВІС у Києві.

Який порядок сертифікації авто з Польщі в Києві?

Перш за все, вам необхідно підготувати пакет документів які засвідчують право власності та користування транспортних засобом на польських номерах. Після цього, треба оформити заявку на сайті чи напряму зателефонувати до ОТК-СЕРВІС. Одночасно з цим, ви можете уточнити цікаву для вас інформацію, а також отримати поради для проходження сертифікації.

Після успішного запису та підготовки, вам залишається лише доставити авто до однієї з наших лабораторій, та передати фахівцям. Ми в повному обсязі та в найстисліший термін проведемо сертифікацію авто з Польщі прямо в Києві. Вам буде лише необхідно забрати авто та документи, що підтверджують проведену сертифікацію та відповідність.

Чекаємо на вас на наших станція ОТК-СЕРВІС в Києві та Харкові!