fbpx

Сертифікація автомобілів з Литви

Сертифікація автомобілів з Литви отк сервіс київЯк відомо сьогодні в Україні дуже популярні транспортні засоби з країн Європи. Висока якість та помірна ціна – стимулюють ввезення з закордону авто. Авто з Литви сертифікація в Києві яких необхідна для їх подальшого використання, повинна проводитись щодо кожного ввезеного автомобіля. Компанія ОТК-СЕРВІС пропонує послугу – сертифікація автомобілів з Литви на вигідних умовах. Ми швидко та зручно для вас проведемо всі необхідні процедури, підготуємо пакет офіційних документів з гарантією постановлення на облік в Україні.

Сертифікація автомобілів з Литви в Києві: особливості та ціни

Автовласників, які пригнали чи придбали авто на литовських номерах (так само як і на польських чи будь-яких інших) цікавить питання щодо сертифікації та легалізації. Особливості сертифікації автомобілів з Литви полягають у тому, що вони повинні відповідати вимогам, які передбачені чинним законодавством України.

Вартість сертифікації авто з Литви в Києві чи будь-якому місті України різниться в залежності від таких факторів як:

  • рік випуску авто
  • тип авто
  • вартість авто
  • об’єм двигуна тощо

Для того щоб отримати приблизне уявлення про вартість послуг з сертифікації авто на литовських номерах, вам необхідно лише звернутись до наших менеджерів. Ми з радістю зорієнтуємо вас по цінах та строках проходження сертифікації.

Як проходить сертифікація литовських авто в Києві?

Якщо питання сертифікації для вас актуальне, то можна сказати що вам перш за все необхідно зібрати первинні документи які як правило завжди є у власників авто. Перелік необхідних документів та порядок надання авто на сертифікацію можна уточнити по телефону у наших менеджерів.

Процедура сертифікації литовських авто як й більшості інших триває не дуже довго. Якщо в вас в наявності є необхідні документи, а саме авто в справному стані – ви без утруднень пройдете сертифікацію протягом дня. Для того, щоб процес був зручним та не доставляв вам клопоту, радимо заздалегідь звернутись та записатись за телефоном у зручний для вас час.

Дзвоніть, чекаємо вас на наших станціях ОТК-СЕРВІС для проходження сертифікації авто з Литви!