fbpx

Техогляд автобусів

фото техогляд автобусів Київ ОТК Сервіс 2019 рік

Як проходить ОТК автобусів в Києві

Автобуси техогляд Київ – ці три слова майже нерозривно пов’язані нормами чинного законодавства про ОТК. Для того, щоб працювати на автобусі, останній має в обов’язковому порядку проходити регулярний технічний огляд. Саме техогляд автобуса допомагає вчасно виявити дефекти та запобігти травмуванню й загибелі пасажирів. Через це, ОТК автобусів сьогодні є обов’язковим. Наша мережа акредитованих лабораторій пропонує вам весь комплекс послуг за обов’язкового технічного огляду транспортних засобів які працюють на маршрутах перевезення пасажирів. В нас ви можете пройти ОТК категорій М2 та М3.

Для чого проводиться техогляд автобусів?

Технічний огляд автобусів, так само як і маршрутних таксі, проводиться для запобігання утворення надзвичайних ситуацій. В силу великої загрузки та максимально жорстких умов експлуатації, на відміну від легкових авто, проходження техогляду для автобуса є обов’язковим. Згідно з вимогами чинного законодавства, автобуси які підпадають під категорії М2, М3 – повинні проходити обов’язковий технічний контроль два рази на рік. Треба відзначити, що така вимога стосується як тих автобусів що мають вагу до 5 тон, так й тих що її перевищують. Навіть якщо маса менше вказаної, але в вас більш 8 місць для переведення пасажирів – ви зобов’язані проходити техогляд.

На сьогоднішній день, автобус техогляд Київ це чи будь-яке місто України якого не проведено, не може застосовуватись для перевезення пасажирів та роботи на маршруті. За порушення вказаних норм, передбачені доволі суттєві штрафи. Через це не просто необхідно, проте навіть вигідніше пройти ОТК автобуса, аніж ризикувати життями та накладанням великого штрафу.

Що перевіряють при проведенні ОТК автобуса?

Так само як і при проведенні техогляду будь-яких інших авто, перш за все перевіряються системи: гальмівна, сигнальна, світло. Беззаперечно – не допускаються до експлуатації автобуси, які мають несправності з цими системами. Всі автобуси які надаються для проведення ОТК повинні відповідати всім встановленим нормам експлуатації. Окрім цього, в ході перевірки автобуса перевіряється й обладнання місць для пасажирів та відповідність діючим вимогам.

Де можна пройти обов’язковий техогляд автобуса Київ чи Харків?

Якщо ви знаходитесь в одному з цих міст України, в  вас є чудова можливість пройти ОТК автобуса в мережі акредитованих лабораторій ОТК-СЕРВІС. Ми швидко та зручно для вас проведемо обов’язковий технічний контроль (огляд) вашого автобуса, надаємо всі необхідні офіційні документи. Техогляд на бус від нашої лабораторії – це офіційний документ, який ви можете отримати за умови відповідності вашого транспортного засобу в стислий термін з максимальним комфортом.